چه کاری میتوانیم برای شما انجام دهیم؟


وب سایت الکام هاب این افتخار را دارد تا به کمک خداوند متعال و نیروهای متخصص تمامی پروژه های مرتبط با مهندسی برق که مورد نیاز مشتری است، را برآورده سازد. از جمله انجام پایان نامه های مهندسی برق، طراحی و ساخت مدارات الکترونیکی،انجام انواع پروژه های تحقیقاتی، تهیه PCB با کیفیت بالا و مورد سفارش مشتری با نازلترین قیمت، تهیه انواع قطعات الکترونیکی سفارش از خارج، خدمات مرتبط با قسمت فروشگاه الکام هاب، قرار دادن پروژه های رایگان جهت آمورزش و ... وظایفی است که این وب سایت متعهد به انجام آن ها می باشد.

8

سال تجربه

117

پروژه انجام داده شده

سفارشات پروژه

برای سفارش پروژه مشتری بعد از تماس با ما پروژه خود را بیان می کند. بعد از مدت یک یا دو روز بعد از تایید تیم فنی و تخصصی زمان و قیمت مورد نیاز برای انجام پروژه به اطلاع مشتری می رسد. مطمئن باشید هدف ما جلب رضایت مشتری خواهد بود. بنابراین از لحاظ قیمت و زمان انجام پروژه تا حد ممکن مشتری مدار خواهیم بود.


سفارش PCB

سفارشات PCB از خارج از کشور تامین می گردد بنابراین از لحاظ کیفیت مورد قبول خواهد بود. زمان مورد نیاز برای تحویل سفارش به مشتری اعلام می شود.
فایل ها و مشخصات مورد نیاز از مشتری دریافت می شود. قیمت پیشنهادی PCB به مشتری ارائه می گردد. سپس بعد از تایید مشتری، PCB با بیشترین کیفیت ممکن ارائه می گردد.

سفارش خارج

زمان مورد نیاز برای تحویل سفارش به مشتری اعلام می شود.
دیتاشیت قطعه مورد نظر از مشتری دریافت شده و سپس قیمت به مشتری پیشنهاد می شود. پس از تایید مشتری برای خرید اقدام می شود.

سفارش تهیه از بازار

اگر به هر دلیلی قطعه مورد نیاز شما در قسمت فروشگاه سایت الکام هاب نبود می توانید به راحتی با وارد کردن مشخصات قطعه خود در قسمت سفارش تهیه از بازار، قطعه مورد نظر را از ما بخواهید.
ما این قطعات را در صورت امکان برای شما تهیه خواهیم نمود. هر لیستی که دارید ارسال کنید و ما تهیه کننده قطعات شما خواهیم بود.