استفاده از سایت الکام هاب به معنی پذیرفتن قوانین زیر می باشد
خرید کالا و یا خدمات از وبسایت الکام هاب بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.
خدمات و محتویات این وبسایت براى استفاده شخصى و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است.
ارتباط وب سایت الکام هاب با کاربران از طریق www.elecomhub.com برقرار می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و ...) صورت می پذیرد.
قبل از ارسال کالا و در صورت انصراف از دریافت کالا توسط مشتری پس از تسویه حساب و قبل از ارسال کالا، کل وجه به حساب بانکی خریدار مسترد خواهد شد.
بعد از ارسال کالا کالای خریداری شده به مدت دو روز کاری (به شرط باز نشدن بسته بندی کالا و درصورت عدم هرگونه خسارتی به کالا و بسته بندی آن و اطلاع رسانی به وب سایت الکام هاب) از تاریخ تسلیم کالا حق انصراف داشته و به محض استفاده از حق انصراف، وب سایت الکام هاب بدون مطالبه هیچ گونه وجهی عین مبلغ دریافتی را در اسرع وقت به شما مسترد خواهد کرد و تنها هزینه ی تحمیلی بر مشتری هزینه باز پس فرستادن کالا خواهد بود.
سفارش های ارسالی به دو طریق پست پیشتاز و سفارشی ارسال خواهند شد
پست پیشتاز
زمان حمل بسته در این روش 1 تا 3 روز است كه برای مراكز استان 1 تا 2 روز ، ‌شهرستان های بزرگ 2 تا 3 روز و شهرهای كوچك و روستاها 3 روز می باشد. با توجه به ارسال انبوه سفارشات پستی از طریق دفتر خدمات پستی منطقه،‌ بعضا مشاهده شده كه بسته ها با تاخیر 1 روزه ارسال می شوند که این مورد خارج از مسئولیت فروشگاه می باشد.
پست سفارشی
زمان حمل بسته در این روش 5 تا 10 روز است كه برای مراكز استان و شهرستان های بزرگ 5 تا 8 روز و برای شهرهای كوچك و روستاها 7 تا 10 روز می باشد.
قوانین مربوط به سفارشات نیز در بخش های مربوط به هر کدام توضیح داده شده اند.